Hodinový manžel drobné práce Obchody levně.jpg
Bytový architekt služby a řemesla Obchody levně.png
Montáž sádrokartonu obchody levně.png
Rekonstrukce bytu.png
Rekonstrukce koupelny.png
Služby a řemesla Obchody levně.png
Kontakt na Doprava osob Nonstop servis.png

Hodinový manžel Senohraby drobné práce

Hodinový manžel Senohraby drobné práce.jpg

Hodinový manžel Senohraby drobné práce Obchody levně

Hodinový manžel Senohraby drobné práce Obchody levně.jpeg
Hodinový manžel Senohraby drobné práce Obchody levně je služba pro každého, kdo z nějakého důvodu není schopen vykonat potřebnou práci na zahradě v bytě nebo rodinném domě. Hodinový manžel Senohraby drobné práce Obchody levně Nemáte-li dostatek času, vybavení či potřebnou zručnost na montáže, instalace a opravy, využijte mé služby. Máte-li přání, jenž nedokážete realizovat vlastními silami, neváhejte a kontaktujte mě. Hodinový manžel Senohraby drobné práce Obchody levně Co můžete očekávat

Hodinový manžel Senohraby drobné práce Obchody levně Dovoluji si Vám nabídnout profesionální pomoc v domácnosti. Poskytuji individuální přístup ke každé zakázce a každému klientovi. Hodinový manžel Senohraby drobné práce Obchody levně Práci vykonám s maximální snahou o nejlepší kvalitu v co nejkratší době za rozumnou cenu.

Hodinový manžel Senohraby drobné práce Obchody levně Vám dokáže pomoci prakticky s čímkoliv a to od výměny kapajícího kohoutku, montáže nábytku, plovoucích podlah, drobné dozdívky, malování, opravy protékající toalety až po sekání trávníku, natírání plotu – tedy pomůžeme se vším, co je v běžné domácnosti a na zahradě potřeba.

Hodinový manžel Senohraby drobné práce Obchody levně neocenitelného pomocníka při pracích vykonávaných, jak v panelovém bytě, tak rodinném domku, i zastřešení servisů a oprav pro firmy, továrny nám není cizí. Hodinový manžel Senohraby drobné práce Obchody levně  Několik málo prací, které vykonáváme: sestavování nábytku, elektrikářské práce, instalaterské  práce, klempířské práce, pokladačské práce, malování a mnoho dalšího.
Vyklízecí práce  Obchody levně.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one