Hodinový manžel drobné práce Obchody levně.jpg
Bytový architekt služby a řemesla Obchody levně.png
Montáž sádrokartonu obchody levně.png
Rekonstrukce bytu.png
Rekonstrukce koupelny.png
Služby a řemesla Obchody levně.png
Kontakt na Doprava osob Nonstop servis.png

Hodinový manžel Mirošovice u prahy drobné práce

Hodinový manžel Mirošovice u prahy drobné práce Obchody levně.jpg

Hodinový manžel Mirošovice u prahy drobné práce Obchody levně

Hodinový manžel Mirošovice u prahy drobné práce.jpeg
Hodinový manžel Mirošovice u prahy drobné práce Obchody levně je služba pro každého, kdo z nějakého důvodu není schopen vykonat potřebnou práci na zahradě v bytě nebo rodinném domě. Hodinový manžel Mirošovice u prahy drobné práce Obchody levně Nemáte-li dostatek času, vybavení či potřebnou zručnost na montáže, instalace a opravy, využijte mé služby. Máte-li přání, jenž nedokážete realizovat vlastními silami, neváhejte a kontaktujte mě. Hodinový manžel Mirošovice u prahy drobné práce Obchody levně Co můžete očekávat

Hodinový manžel Mirošovice u prahy drobné práce Obchody levně Dovoluji si Vám nabídnout profesionální pomoc v domácnosti. Poskytuji individuální přístup ke každé zakázce a každému klientovi. Hodinový manžel Mirošovice u prahy drobné práce Obchody levně Práci vykonám s maximální snahou o nejlepší kvalitu v co nejkratší době za rozumnou cenu.

Hodinový manžel Mirošovice u prahy drobné práce Obchody levně Vám dokáže pomoci prakticky s čímkoliv a to od výměny kapajícího kohoutku, montáže nábytku, plovoucích podlah, drobné dozdívky, malování, opravy protékající toalety až po sekání trávníku, natírání plotu – tedy pomůžeme se vším, co je v běžné domácnosti a na zahradě potřeba.

Hodinový manžel Mirošovice u prahy drobné práce Obchody levně neocenitelného pomocníka při pracích vykonávaných, jak v panelovém bytě, tak rodinném domku, i zastřešení servisů a oprav pro firmy, továrny nám není cizí. Hodinový manžel Mirošovice u prahy drobné práce Obchody levně  Několik málo prací, které vykonáváme: sestavování nábytku, elektrikářské práce, instalaterské  práce, klempířské práce, pokladačské práce, malování a mnoho dalšího.
 
Vyklízecí práce  Obchody levně.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one